powrót

Albańczycy w Warszawie...

W sierpniu 2003 roku sześcioro młodych Albańczyków odwiedziło Polskę.
Przyjechali pod opieką księdza Darka.
Spędziliśmy wspólnie dwa dni zwiedzając stolicę.


Na Starówce spotkaliśmy kolorowego klauna. Klaun nie odzywał się. Jeden z chłopców nawiązał porozumienie bez barier(y językowej).
  Pogoda dopisywała. Włóczyliśmy się po uliczkach podziwiając architekturę Starego Miasta.
   
Wszyscy chcieli zaprzyjaźnić się z naszym Wiecznym Studentem.
   
Spacer zakończyliśmy pamiątkowym zdjęciem pod fontanną.

Pojechaliśmy jeszcze do Łazienek.

A następnego dnia byliśmy w Wilanowie.
Wystrzyżone ozdobnie kopuły z tuj kojarzyły się młodym ludziom
z wszechobecnymi w krajobrazie albańskim bunkrami :-(.

do góry
powrót
powrót do strony głównej