powrót

Albańczycy w Warszawie...

<< poprzednie Pogoda dopisywała.
Włóczyliśmy się po uliczkach
podziwiając architekturę Starego Miasta.
następne >>

do góry
powrót
powrót do strony o podróży po Albanii
powrót do strony głównej