powrót
Albańczycy w Warszawie...
<< poprzednie
Pogoda dopisywała.
Włóczyliśmy się po uliczkach
podziwiając architekturę Starego Miasta.
następne >>
do góry
powrót
powrót do strony o podróży po Albanii
powrót do strony głównej