powrót
Każda katecheza zaczyna się i kończy modlitwą.
Potem ksiądz sprawdza obecność,
czasem odpytuje z zadanej pracy domowej.
W młodszych klasach ożywia lekcje wspólnym śpiewem.
Dzieciaki bardzo chętnie biorą udział w dyskusjach, nawet tych trudnych, o Duchu Św. i duszach i zgłaszają się do odpowiedzi.
do góry powrót powrót do strony głównej