powrót

na katechezie w Boga...

 

Każda katecheza
zaczyna się i kończy modlitwą.

Potem ksiądz sprawdza obecność,

czasem odpytuje
z zadanej pracy domowej.

W młodszych klasach
ożywia lekcje wspólnym śpiewem.

Dzieciaki bardzo chętnie
biorą udział w dyskusjach,
nawet tych trudnych, o Duchu Św. i duszach
i zgłaszają się do odpowiedzi.

do góry
powrót
powrót do strony głównej