powrót

życie w Shkrel...

<< poprzednie W kościele kobiety siedzą po lewej stronie, a mężczyźnie po prawej. Również po wyjściu z kościoła kobiety i mężczyźni rozmawiają oddzielnie.
W kościele ludzie zachowują się swobodnie - kichają i bekają głośno nie przejmując się konwenansami, za to na znak pokoju wszyscy serdecznie ściskają sobie dłonie.
Po podniesieniu czynią znak krzyża na posadzce, a następnie na czole.
następne >>

do góry
powrót
powrót do strony o podróży po Albanii
powrót do strony głównej