![]() |
||
| << poprzednie |
W kościele kobiety siedzą po lewej stronie, a mężczyźnie po prawej. Również po wyjściu
z kościoła kobiety i mężczyźni rozmawiają oddzielnie. W kościele ludzie zachowują się swobodnie - kichają i bekają głośno nie przejmując się konwenansami, za to na znak pokoju wszyscy serdecznie ściskają sobie dłonie. Po podniesieniu czynią znak krzyża na posadzce, a następnie na czole. |
następne >> |
do góry
powrót
powrót do strony o podróży po Albanii
powrót do strony głównej