powrót
w Albanii...
<< poprzednie
O.Krzysztof cieszy się szacunkiem parafian. Po mszy świętej podchodzą do niego, żeby się przywitać, zamienić choć kilka słów.
następne >>
do góry
powrót
powrót do strony głównej