powrót

w Albanii...

<< poprzednie O.Krzysztof cieszy się szacunkiem parafian. Po mszy świętej podchodzą do niego, żeby się przywitać, zamienić choć kilka słów. następne >>

do góry
powrót
powrót do strony głównej